درباره ما

شرکت کاغذ ستاره فارس درسال1390 در استان فارس، صفاشهر در زمینی به مساحت 6 هکتار عملیات احداث ساختمانی آن آغاز و همزمان خرید ماشین آلات داخلی و خارجی در اولویت قرار گرفت. ماشین آلات خمیر سازی از شرکت پاراسون هند و سایز پرس و سافت کلندر از کشور چین و سایر ماشین آلات از شرکت سرمد تهران تهیه گردیدند. این شرکت با هدف استفاده از ظرفیتهای تولید ملی و کمک به حفظ محیط زیست و بازگشت ضایعات کاغذ و کارتن به چرخه اقتصاد و تولیدکشور تاسیس شده است، ماشین آلات این مجتمع تولیدی با اولویت توسط صنعتگران ایرانی طراحی و تولید و نصب گردیده است. مدت زمان اجرای این پروژه (ساختمانی و صنعتی) از سال1391 الی1393 به طول انجامید.
تولید سالانه این شرکت هم اکنون 40،000 تن ، که شامل : تولید انواع کاغذ وایت تاپ ،تست لاینر (دوبلکس) و فلوتینگ می باشد . لازم به ذکر است محصولات تولیدی مورداستفاده درصنایع بسته بندی به صورت مشخص و عمده در صنعت ورق کارتن می باشد. به دلیل دقت در طراحی ماشین آلات و همچنین نیروی کار زبده و کارآمد محصولات تولیدی دارای بالاترین درجه کیفیت است که کارخانجات بزرگ و صاحب نام تولید ورق کارتن از از جمله :
1- شرکت صنایع بسته بندی کارتن توحید (تهران)
2- شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین
3- شرکت صنایع بسته بندی پرندپیشتاز
4- شرکت کارتن سازی حامد مهریز
مشتریان این شرکت هستند .

به منظور سهولت درارسال و تحویل سفارشات مشتریان گرانقدر این شرکت با دراختیار داشتن ناوگان حمل ونقل اختصاصی نسبت به این امر اهتمام ورزیده است.

کلیه حقوق مادی و معنوی محفوظ می باشد. | طراحی و توسعه توسط شرکت دارکوب